Dr. Alastair Smith

Dr Alastair studiował stomatologię na Uniwersytecie Bristolskim.
Następnie ukończył studia podyplomowe, zdobywając doświadczenie w praktyce stomatologicznej ogólnej, jak i szpitalnej, w tym na oddziałach stomatologii dziecięcej i chirurgii szczękowo-twarzowej. Ukończył także podyplomowe studia ortodontyczne w Guy’s Hospital, gdzie uzyskał tytuł magistra w dziedzinie ortodoncji (King’s College London) oraz został członkiem stowarzyszenia Ortodontycznego Royal College of Surgeons w Edynburgu. Aktywnie bierze udział w szkoleniach podyplomowych i regularnie uczestniczy w kursach i konferencjach krajowych oraz sam wykłada.

Dr Smith założył swoją pierwszą specjalistyczną praktykę w 2012 roku i skupiając się na wdrożeniu nowoczesnych technik cyfrowych w celu usprawnienia leczenia pacjenta i poprawy wyników klinicznych. Jego gabinet został pionierem w zakresie monitorowania wszystkich metod leczenia ortodontycznego. Jako praktyk, osiągnął status Invisalign Diamond poziomu II i leczy 80% swoich przypadków za pomocą nakładek prostujących Invisalign we wszystkich grupach wiekowych.

Poza pracą Alastair czas wolny spędza czas z rodziną, grając w tenisa, jeżdżąc na rowerze górskim lub nartach.

Webinars by Dr. Alastair Smith

Implementacja cyfrowego przepływu pracy w praktyce

Dr. Alastair Smith

Przedstawimy wam korzyści płynące z cyfryzacji swojej praktyki oraz jak wprowadzić najlepsze rozwiązania w zakresie cyfrowej pracy.

Rejestracja
webinar
Bezpłatne webinarium