Lek. dent. Kamil Stefański

Ukończył studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe w zakresie ortodoncji i chirurgii somatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych lekarzy dentystów na Śląsku. Ukończył European Masters of Aligners w Londynie. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association for Orthodontics. Prowadzi pierwsze w Polsce Centrum Wsparcia Planowania Leczenia, w tym Invisalign.

Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji w Zabrzu. Wykłada również przedmiot: elementy ortodoncji na kierunku: Logopedia w Wyższej Szkole Humanitas.

Zajmuje się ortodoncją, w tym terapią aparatami Invisalign oraz leczeniem dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Od czasów studiów prowadzi badania naukowe w dziedzinie ortodoncji. Uczestniczy i przemawia podczas licznych sympozjów naukowych poświęconych ortodoncji oraz inżynierii stomatologicznej.

Od dziecka, oprócz medycyny pasjonuje się elektroniką i informatyką. Tworzy własne urządzenia oraz pisze autorskie programy. Relaksuje się, grając na pianinie i gitarze, jest zapalonym narciarzem, wiele lat trenował tenis ziemny.

Webinars by Lek. dent. Kamil Stefański

Planowanie leczenia ortodontycznego w relacji centralnej z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań

Lek. dent. Kamil Stefański

Wykładowca odpowie na pytanie czym jest relacja centralna w stawie skroniowo-żuchwowym, omówi także metody jej ustalania – analogową i cyfrową analizę okluzyjną.

Rejestracja
Orthodontics webinar
Bezpłatne webinarium 1 CE credit(s)