Lek. Dent. Michał Nawrocki

Lek. dent. Michał Nawrocki – implantolog, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. 1999-2005 – asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej UM w Gdańsku. W 2009 r. zdobył certyfikat implantologiczny na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem.

W latach 2015-2016r. uczestnik IPP – Implant Prosthodontics Program w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii. W 2016 r. zdobył certyfikat implantoprotetyczny na University of North Carolina w Chapel Hill, w tym samym roku rozpoczął studia podyplomowe Master of Science in Lasers in Dentistry na Uniwersytecie RWTH w Aachen.

Michał Nawrocki organizuje szkolenia i prowadzi wykłady w kraju i za granicą z zakresu implantologii, cyfrowych rozwiązań protetycznych oraz laseroterapii w stomatologii. Od 2015 r. prowadzi wraz z Agnieszką Dojlidko-Nawrocką klinikę stomatologiczną Nawrocki Clinic w Gdańsku.

Webinars by Lek. Dent. Michał Nawrocki

Zastosowanie laserów Nd:YAG i Er:YAG w codziennej praktyce stomatologicznej

Lek. Dent. Michał Nawrocki

Podczas wykładu zostanie przedstawione zastosowanie lasera Nd:YAG i Er:YAG Fotona LightWalker w codziennej praktyce stomatologicznej.

Rejestracja
General dentistry, Laser dentistry webinar
Bezpłatne webinarium 1 CE credit(s)