Przemyslaw Grodecki DDS, PhD

Jestem lekarzem dentystą. Od ponad 20 lat zajmuję się protetyką. Ukończyłem studia na Akademii Medycznej w Łodzi w 1991. W latach 1991-2002 byłem asystentem w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi gdzie prowadziłem działalność naukowo- badawczą oraz dydaktyczną w ramach kształcenia studentów stomatologii. W roku 1997 uzyskałem I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej.

Tytuł doktora nauk medycznych w zakresie stomatologii uzyskałem w 2002. W latach 2003-2008 zatrudniony byłem na stanowisku asystenta w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Katedry Protetyki i Zaburzeń Czynnościowych Narządu Żucia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie kontynuowałem pracę naukowa i dydaktyczną w tym nauczanie studentów zagranicznych. W latach 2008-1015 byłem pracownikiem klinicznym w Centrum Implantologii Instytutu Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Jestem autorem 11 publikacji naukowych i popularno-naukowych. Od 2012 współprowadzę szkolenia w zakresie technologii PRG na terenie kraju przy współpracy z niemiecką firmą SHOFU.

Prowadzę Prywatna Praktykę Stomatologiczną od 1991r. Od 2011 roku współtworzymy z żoną pierwsza w Polsce Prywatną Praktykę w oparciu o Porozumienie Bez Przemocy (NVC), Rodzicielstwo Bliskości (AP). Pracujemy z dorosłymi i z dziećmi. W naszej pracy opieram się na założeniach Minimalnie Interwencyjnej Stomatologii Estetycznej.

Webinars by Przemyslaw Grodecki DDS, PhD

Giomery oraz technologia PRG – Bioaktywna koncepcja materiałów odtwóczych i profilaktycznych.

Przemyslaw Grodecki DDS, PhD

Obecnie możemy oczekiwać czegoś więcej niż tylko dobrej estetyki i wytrzymałości od odtwórczych materiałów kompozycyjnych.

Rejestracja
webinar
Bezpłatne webinarium 1 CE credit(s)