1Punktedukacyjny
wto, 4 kwiecie
20:00 Warszawa

Live Webinar: „Know-how” CBCT – jak wykorzystać ogrom możliwości diagnostycznych w codziennej pracy

Wykładowca: Mr. Mateusz Szkliniarz Lek. dent.

Zaloguj się lub zarejestruj

Aby wziąć udział w webinarium musisz się zalogować. Nie posiadasz konta? Możesz założyć je teraz bezpłatnie.

„Know-how” CBCT – jak wykorzystać ogrom możliwości diagnostycznych w codziennej pracy

Mr. Mateusz Szkliniarz Lek. dent.

Praktyczne zastosowanie

Diagnostyka obrazowa CBCT to teraźniejszość nowoczesnej stomatologii.

Umiejętnie wykorzystana w procedurach leczniczych poszczególnych dziedzin stomatologii, zdecydowanie podnosi standardy leczenia, ułatwia postawienie prawidłowej diagnozy oraz minimalizuje możliwość powstania powikłań.

Jakimi parametrami powinien cechować się skan na potrzeby zabiegów chirurgicznych, a jakimi w przypadku endodoncji?

W jaki sposób efektywnie wykorzystywać narzędzia zawarte w oprogramowaniu? Kiedy warto odciąć fragment skanu, by „zajrzeć” do systemu kanałowego zęba leczonego endodontycznie? Jak dokonać pomiarów przed implantacją, aby nie być zaskoczonym w podczas zabiegu?

Webinarium „Know-how” CBCT odpowiada na wiele z tych pytań.


Webinarium dostępne na żywo: 04/04/2017
Webinarium dostępne w archiwum do: 04/04/2020

“„Know-how” CBCT – jak wykorzystać ogrom możliwości diagnostycznych w codziennej pracy” webinarium jest organizowane przez Tribune Group GmbH. Uczestnik webinarium otrzymuje punkty edukacyjne ADA CERP, przeliczane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia: 1godz. wykladu = 1 pkt.

Wykładowca

Mr. Mateusz Szkliniarz Lek. dent.

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim, Oddziale Lekarsko-Dentystycznym. Tytuł lekarza dentysty uzyskał w 2007 r. Swoje umiejętności zawodowe doskonali podczas licznych kursów i szkoleń. Jego pasje zawodowe to szeroko pojęta stomatologia mikroskopowa oraz nowoczesna diagnostyka obrazowa. Zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu radiologii stomatologicznej dla lekarzy dentystów oraz techników radiologii.

Autor artykułów o tematyce radiologicznej w czasopismach branżowych takich jak: Digital, Medical Tribune, Nowy Gabinet Stomatologiczny oraz portalu Infodent24. Prelegent wykładów oraz prowadzący podczas warsztatów radiologicznych w szczególności o tematyce CBCT i jej wykorzystaniu w stomatologii podczas konferencji takich, jak: Nowe Horyzonty Radiologii Stomatologicznej, PASE, BSSO, VIII Międzynarodowe Sympozjum Fizykodiagnostyki i Fizjoterapii Stomatologicznej i Medycznej, DaysFORdentists, a także warsztatów organizowanych przez firmę KaVo Polska.

Zapytaj eksperta

Leave a Reply

Certyfikat C.E.

Zaloguj się i o obejrzyj webinarium zanim przystąpisz do quizu. Po obejrzeniu webinarium weź udział w quizie, aby zdobyć punkty edukacyjne, a następnie wydrukuj certyfikat.

Obejrzałeś już webinarium? Możesz odświeżyć stronę, klikając przycisk poniżej.

Odśwież stronę

Masz problem z dostępem do quizu? Please read the frequently asked questions or contact our support team. Napisz do nas e-mail na adres: support@dtstudyclub.pl