1Punktedukacyjny
Wt., 21 listopada,
godz.: 20.00 Warszawa

Live Webinar: Planowanie leczenia ortodontycznego w relacji centralnej z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań

Wykładowca: Lek. dent. Kamil Stefański

Zaloguj się lub zarejestruj

Aby wziąć udział w webinarium musisz się zalogować. Nie posiadasz konta? Możesz założyć je teraz bezpłatnie.

Planowanie leczenia ortodontycznego w relacji centralnej z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań

Lek. dent. Kamil Stefański

Wykładowca odpowie na pytanie czym jest relacja centralna w stawie skroniowo-żuchwowym, omówi także metody jej ustalania – analogową i cyfrową analizę okluzyjną.

Poruszone zostaną także następujące zagadnienia:
– przenoszenie relacji centralnej z artykulatora do komputera,
– planowanie leczenia ortodontycznego z uwzględnieniem relacji centralnej nowoczesnymi aparatami nakładkowymi,
– przykład centralizacji żuchwy w aparacie nakładkowym – aparat nakładkowy jako szyna relaksacyjna,
– ekwilibracja po leczeniu ortodontycznym.
Zaprezentowane zostaną przypadki pacjentów, u których, nie planując relacji centralnej, można popełnić błąd.


Webinarium dostępne na żywo: 21/11/2017
Webinarium dostępne w archiwum do: 21/11/2020

“Planowanie leczenia ortodontycznego w relacji centralnej z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań” webinarium jest organizowane przez Tribune Group GmbH. Uczestnik webinarium otrzymuje punkty edukacyjne ADA CERP, przeliczane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia: 1godz. wykladu = 1 pkt.

Wykładowca

Lek. dent. Kamil Stefański

Ukończył studia w Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe w zakresie ortodoncji i chirurgii somatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych lekarzy dentystów na Śląsku. Ukończył European Masters of Aligners w Londynie. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association for Orthodontics. Prowadzi pierwsze w Polsce Centrum Wsparcia Planowania Leczenia, w tym Invisalign.

Wykładowca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji w Zabrzu. Wykłada również przedmiot: elementy ortodoncji na kierunku: Logopedia w Wyższej Szkole Humanitas.

Zajmuje się ortodoncją, w tym terapią aparatami Invisalign oraz leczeniem dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego. Od czasów studiów prowadzi badania naukowe w dziedzinie ortodoncji. Uczestniczy i przemawia podczas licznych sympozjów naukowych poświęconych ortodoncji oraz inżynierii stomatologicznej.

Od dziecka, oprócz medycyny pasjonuje się elektroniką i informatyką. Tworzy własne urządzenia oraz pisze autorskie programy. Relaksuje się, grając na pianinie i gitarze, jest zapalonym narciarzem, wiele lat trenował tenis ziemny.

Zapytaj eksperta

Leave a Reply

Certyfikat C.E.

Zaloguj się i o obejrzyj webinarium zanim przystąpisz do quizu. Po obejrzeniu webinarium weź udział w quizie, aby zdobyć punkty edukacyjne, a następnie wydrukuj certyfikat.

Obejrzałeś już webinarium? Możesz odświeżyć stronę, klikając przycisk poniżej.

Odśwież stronę

Masz problem z dostępem do quizu? Please read the frequently asked questions or contact our support team. Napisz do nas e-mail na adres: support@dtstudyclub.pl