1Punktedukacyjny
Pn., 30 października,
godz.: 20.00 Warszawa

Live Webinar: Zastosowanie laserów Nd:YAG i Er:YAG w codziennej praktyce stomatologicznej

Wykładowca: Lek. Dent. Michał Nawrocki

Zaloguj się lub zarejestruj

Aby wziąć udział w webinarium musisz się zalogować. Nie posiadasz konta? Możesz założyć je teraz bezpłatnie.

Zastosowanie laserów Nd:YAG i Er:YAG w codziennej praktyce stomatologicznej

Lek. Dent. Michał Nawrocki

Podczas wykładu zostanie przedstawione zastosowanie lasera Nd:YAG i Er:YAG Fotona LightWalker w codziennej praktyce stomatologicznej.

Zostaną omówione podstawy fizyki, zasady bezpieczeństwa pracy z laserami oraz wskazania do zabiegów, ze szczególnym uwzględnieniem użycia laserów podczas zabiegów chirurgicznych i implantologicznych oraz z zakresu stomatologii estetycznej.

Przedstawione zostaną również możliwości leczenia perimplantitis metodą otwartą i zamkniętą przy pomocy lasera Nd:YAG i Er:YAG.


Webinarium dostępne na żywo: 30/10/2017
Webinarium dostępne w archiwum do: 30/10/2020

“Zastosowanie laserów Nd:YAG i Er:YAG w codziennej praktyce stomatologicznej” webinarium jest organizowane przez Tribune Group GmbH. Uczestnik webinarium otrzymuje punkty edukacyjne ADA CERP, przeliczane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia: 1godz. wykladu = 1 pkt.

Wykładowca

Lek. Dent. Michał Nawrocki

Lek. dent. Michał Nawrocki – implantolog, członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej. 1999-2005 – asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej UM w Gdańsku. W 2009 r. zdobył certyfikat implantologiczny na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie nad Menem.

W latach 2015-2016r. uczestnik IPP – Implant Prosthodontics Program w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii. W 2016 r. zdobył certyfikat implantoprotetyczny na University of North Carolina w Chapel Hill, w tym samym roku rozpoczął studia podyplomowe Master of Science in Lasers in Dentistry na Uniwersytecie RWTH w Aachen.

Michał Nawrocki organizuje szkolenia i prowadzi wykłady w kraju i za granicą z zakresu implantologii, cyfrowych rozwiązań protetycznych oraz laseroterapii w stomatologii. Od 2015 r. prowadzi wraz z Agnieszką Dojlidko-Nawrocką klinikę stomatologiczną Nawrocki Clinic w Gdańsku.

Zapytaj eksperta

Leave a Reply

Certyfikat C.E.

Zaloguj się i o obejrzyj webinarium zanim przystąpisz do quizu. Po obejrzeniu webinarium weź udział w quizie, aby zdobyć punkty edukacyjne, a następnie wydrukuj certyfikat.

Obejrzałeś już webinarium? Możesz odświeżyć stronę, klikając przycisk poniżej.

Odśwież stronę

Masz problem z dostępem do quizu? Please read the frequently asked questions or contact our support team. Napisz do nas e-mail na adres: support@dtstudyclub.pl